Meditatiivne Tervendamine

Meditatiivne Tervendamine (edaspidi MT) on tööriist, mis pärineb uurimise- ja avastamise traditsioonist, olles alguse saanud Indiast.

India tarkade ja joogide sisemised otsingud aastatuhandete vältel on kasvatanud tervenemist ja meditatsiooni puudutavaid arusaamu.

 

Õpetajalt õpilasele pärandatud traditsioon toetub avardunud teadlikkusele ja vahendatavale energiale .MT on alternatiivteraapia vorm, mis ei asenda tavameditsiini vaid täiendab ja toetab tervenemise esilekutsumist. See tegeleb algpõhjustega, milleks on inimeses elu jooksul omandatud hoiakud, mustrid ja uskumused.

MT taastab tasakaalu, luues ruumi haiguste või eluseisakute muutmiseks. Seansil algatab protsessi tervendatav, viib läbi meditatiivses seisundis tervendaja ja lõpetab Universum. Tervendaja ülesanne on tekitada ühendus, millel on potentsiaal viia inimene sügavasse lõdvestusse. Seejuures avardab tervendaja oma teadvust, lubades enda kaudu voolata Universumi tervendaval väel.

Tervendav toime jätkub ka peale seanssi.

MT seanss

:• on ennetavaks strateegiaks võimalike tuleviku haiguste tekitajatele

• tasakaalustab füüsilist ja emotsionaalset keha ning meelt

• leevendab kroonilist depressiooni ning läbipõlemise tagajärg

i• vähendab stressi, ärevust ning järkjärgult muudab nende taga olevaid mustreid

• aitab üle emotsionaalsetest traumadest ja psühholoogilisest valust

• loob tingimused vaimse selguse ja kasvamise avardumiseks

• suunab teadlikkusele

MT –d on võimalik teha ükskõik kellele ja ükskõik kelle poolt kes on tsertifitseeritud, see ei sõltu kummagi poole isikuomadustest, institutsioonist või religioonist. Muutused toimuvad mõlemas- aktsepteerides olevat sellisena nagu see on- lastes asjadel olla.

MT individuaalseansil on tervendatav talle meelepärases asendis matil pikali. Seanss kestab ligikaudu üks tund, mis mahutab lisaks tervendamisele ka vestluse tervendatavaga.

 

 Saade Meditatiivsest Tervendusest