SHUNIYA HINGEPESA

Shuniya Hingepesa on tulnud ellu, et pakkuda Sulle turvalist ning hoitud ruumi enesearenguks, toetuseks, keha-, meele- ja hinge praktikateks, erilisteks sündmusteks ning kursususteks.

Et panustada Sinu väele!

Oleme Sinu jaoks olemas nii inspiratsiooniks kui koostööks.
Julgustame Sind turvaliselt taasühenduma Oma väe, hinge tarkuse, vaimu ja kehaga, tänu millele sisemine rahu, selgus, usaldus ning tasakaal

saab olema Sinu uus igapäev.
 

Koostööks saame kokku tulla nii individuaalselt, grupis, 

kui ka läbi erinevate kursuste.
 

Üks-ühele töö toimub läbi muutust loovate teraapia ning eraseansside.
Grupikohtumised, aga läbi tervendavate väetseremooniate,
spirituaalsete enesearengu /tervendamise töötubade, kursuste,
loengu-meditatsiooni õhtute ja ka väe retriitide ning jooga-teraapia laagrite.

 

Samuti oleme Sinu jaoks olemas kaamera silma läbi meie Youtube'i kanalil.
Seal saame vahetada mõtteid, kogemusi ja energiat ning  praktiseerida üheskoos joogat & meditatsiooni.
 

Liitu Shuniya Hingepesa uudiskirjaga ja saad iga kuu

praktilist ja inspireerivat materjali

✓ Esimene info tulevaste sündmuste ja kursuste kohta 

✓ Soodushinnad kursustele ja sündmustele

✓ Joogavideod

✓ ja palju muud inspireerivat

Shuniya Hingepesa looja ning hoidja

Merilin Tamme

Mulle meeldib kõik mis on loodud hoole ja armastusega.
Kõik milles peegeldub hingevägi.

Armastan väga inimesi, nii suuri kui väikesi. 
Nendega töötamist, ühes arenemist ning kasvamist.

Vaikust, lihtsalt olemist ja Tõelist elus olemise tunnet. 
Usun, et nii endas kui elus on tõelise tasakaalu ja harmoonia saavutamiseks oluline õppida võrdselt aktsepteerima nii valgust kui varju, elu pärisolemust. 

Nõnda saame olla ise terviklikud ja kogeme ka elu sellisena.
 

Mind on alati võlunud psühholoogia ja see, mis inimese sees tegelikult toimub. Samuti olen terve teadliku elu olnud ümbritsetud kunstist.
Olles aastate jooksul õppinud kunsti erinevaid valdkondi ja omandanud ka kunstilise kujundaja eriala siis psühholoogia valdkond oli mulle noorest peast jäänud uurimata. Ent olles alustatud jooga praktikast suurt innustust saanud, otsustasin minna paralleelselt õppima ka oma suurt kutsumust - psühholoogiat ja teraapiat. Eriala, kus oli koos nii kunst kui psühholoogia - kunstiteraapiat.

Kunstiteraapia intensiivne õpe koos joogaõpetuse omandamise ning jagamisega pani mind praktiseerima üheagselt mõlemat korraga.
Ja ühel hetkel sain aru, et need kaks tehnikat töötavad koos väga eriliselt ning teineteist täiendavana. Milline kingitus areneda üheaegselt nii Ida kui Lääne suuna inimeseks olemise õpetustes.

Selliselt kahes psühhoteraapia ja jooga valdkonnas praktiseerides, tekkis üsna kiirelt tunne, et midagi on nendest lähenemisest siiski minu jaoks pisut puudu. Tundsin, et kuidagi saab minna veel põhjalikumaks - sügavamaks, avatumaks. Midagi on veel!  


See sisemine teadmine juhatas mind kokku lisaks veel mitme erineva holistilise tervendus meetodiga,  nagu "Meditative Healing" ,  metafüüsiline kursus " A Course In Miracles", "Meta EFT" - "EFT" ehk Emotsionaalse vabaduse tehnika, "Maatriksi Taasloomine"  " Access Conciousness" "Rännak" jne.

Selliselt tänaseks juba praktiseerides ning õppides erinevaid lähenemisi, olen jõudnud oma enda nö eklektilise coaching meetodini, kus kasutan vastavalt vajadusele kõike omandatut üheskoos!

 

Lisaks terapeudi tööle ja jooga/meditatsiooni juhendamisele on mind alati huvitanud ka siia maailma sündimise ime. Ehk teemad nagu rasedus-sünnitus-naiseks olemine ja emaks kasvamine. See hingekutse suunas mind mõni aeg tagasi selles vallas sügavamatele õpingutele.

Nii olen veel õppinud KRI & Yoga Doula rahvusvahelisel koolitusel, Teadliku Raseduse Joogaõpetajaks ja Sünnitoetajaks. Tänaseks naudin väga omandatud tarkuse jagamist, beebiootel naistega töötamist ja sündide toetamist. 

 

Ent kuna inspiratsioon ensetäiendamisega tegeleda on pidev ja soov inimesi aidata ning suunata enda sisse vaatama suur, olen ikka jätkuvalt sügavalt ise kõike omandatut praktiseerimas ja uusi meetodeid arendamas, tudeerimas.

 

Kõigest eelnevast on saanud kuidagi loomulikult minu elustiil ja igapäev, milles on palju toetamist ja teadliku pühendumist-kohalolu!

Ma olen südamest tänulik kõigile ja kõigele, kes ja mis minu elus on. Õpilaseks olemine igas hetkes on arendav, helge ning jõuduandev. Õpetajaks olemine niisamuti.

To Teach is To Learn!

 

Tunne ära teises end ja mõista läbi kaastunde teadmisega, et kui kõik kuhjub siis uuesti alustades on igast takistusest läbipääs, sest vibreerides kosmosega sillutatab ta sulle tee. See on inspireeriv baastõde mille järgi püüan elada iga päev oma elus!

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.