top of page
DSC_6519.jpg

SHUNIYA HINGEPESA

Shuniya Hingepesa on tulnud ellu, et pakkuda Sulle turvalist ning hoitud ruumi enesearenguks, toetuseks, keha-, meele- ja hinge praktikateks, erilisteks sündmusteks ning kursususteks.

Olen Sinu jaoks olemas nii inspiratsiooniks kui koostööks.
Julgustades Sind turvaliselt taasühenduma iseendaga.
Oma teadlikuse, hinge tarkuse, keha ja vaimuga, tänu millele sisemine rahu, selgus, usaldus ning tasakaal 
saab olema Sinu uus igapäev.
 

Koostööks saame kokku tulla nii individuaalselt, grupis, 

kui ka läbi erinevate kursuste.
 

Üks-ühele töö toimub läbi muutust loovate teraapia ning eraseansside.
Grupikohtumised, aga läbi sügavate 6-nädalaste teekondade,
enesearengu kursuste, töötubade, 
loengu-meditatsiooni õhtute ja ka retriitide ning jooga/keha-teraapia laagrite.

 

Samuti olen Sinu jaoks olemas kaamera silma läbi meie Youtube'i kanalil
ja privaatses facebooki grupis. Seal saame vahetada mõtteid, kogemusi ja energiat ning  praktiseerida üheskoos mindfulnessi, joogat & meditatsiooni.
 

Shuniya_uus-12.png

Liitu Shuniya Hingepesa uudiskirjaga

✓ Esimene info tulevaste sündmuste ja kursuste kohta 

✓ Soodushinnad kursustele ja sündmustele

✓ Joogavideod

✓ ja palju muud inspireerivat

Täname! Oled liitunud Shuniya Hingepesa uudiskirjaga!

DSC_6365.jpg

Shuniya Hingepesa looja ning hoidja

Merilin Tamme

Kõik milles peegeldub hingevägi-puudutab.

Armastan väga inimesi, nii suuri kui väikesi. 
Nendega töötamist, ühes arenemist ning kasvamist.

Vaikust, loodust, lihtsalt olemist ja tõelist elus olemise tunnet. 
Usun, et nii endas kui elus on tõelise tasakaalu ja harmoonia saavutamiseks oluline õppida võrdselt aktsepteerima elu pärisolemust, nii valgust kui varju. 

Nii saame olla ise terviklikud ja kogeme ka elu sellisena.
 

Mind on alati võlunud psühholoogia ja see, mis inimese sees tegelikult toimub. Samuti olen terve oma teadliku elu olnud ümbritsetud kunstist ja selle loovast maailmast.
Olles juba lapsepõlvest alates õppinud kunsti erinevaid valdkondi, omandanud ka kunstilise kujundaja eriala, oli psühholoogia valdkond mulle noorest peast jäänud uurimata.
Seega rohkem kui kümmekond aastat tagasi, kui olin alustatud jooga praktikast suurt innustust saanud, otsustasin, et on aeg minna paralleelselt õppima ka oma suurt kutsumust - psühholoogiat ja teraapiat.
Täpsemalt eriala, kus oli koos nii armastatud kunst kui psühholoogia - kunstiteraapiat.

Kunstiteraapia intensiivne õpe, koos jooga/meditatsiooni õpetuse omandamise ning jagamisega, pani mind sügavuti praktiseerima mõlemat korraga. Üsna pea sain aru kuidas antud meetodid töötavad koos väga eriliselt ning teineteist täiendavana. Milline kingitus areneda üheaegselt nii Ida kui Lääne suuna inimeseks olemise õpetustes.

Olles psühhoteraapia ja jooga valdkonnas mõne aja praktiseerinud, tekkis tunne, et midagi on nendest lähenemisest siiski minu jaoks puudu. Tundsin, et kuidagi saab minna veel põhjalikumaks, sügavamaks, avatumaks. Midagi on veel!  


See sisemine kutse ning teadmine on mind aastate jooksul kokku juhataunud veel mitme erineva holistilisema teraapia/tervendus meetodiga, erinevate kehatöö ning mindfulnessi suundadega, meditatiivse Tee praktikaga ja avardanud ka vaatevälja grupi juhtimise, konfliktide lahendamise suunal.

Tänaseks, kui olen praktiseerinud ning õppinud mitmeid erinevaid lähenemisi, olen jõudnud oma enda nö eklektilise teraapia/coaching meetodini, kus kasutan vastavalt vajadusele kõiki omandatuid teadmisi  üheskoos!

 

Lisaks eelnevale on mind alati huvitanud ka siia ilma sündimise ime. Ehk teemad nagu rasedus-sünnitus-naiseks olemine ja vanemaks kasvamine.
See hingekutse suunas mind ka selles vallas sügavamatele õpingutele ja nii olen veel lõpetanud KRI & Yoga Doula rahvusvahelisel koolitusel Teadliku Raseduse Joogaõpetaja ning Sünnitoetaja kutse. Tänaseks naudin juba mitmeid aastaid omandatud tarkuse jagamist, beebiootel naistega töötamist ja sündide toetamist. 

 

Ent kuna inspiratsioon ensetäiendamisega tegeleda on pidev ja kutse ruumi hoida, toetust pakkuda jätkuv, olen innukalt seni omandatut praktiseerimas ja uusi meetodeid õppimas ning edasi arendamas.
Ja ka täiesti uutel suundadel, nagu näiteks "tööõnn", end proovile panemas.

 

Kõigest eelnevast on kujunenud  elustiil, mille igapäev on täis teadliku kohalolu, pühendumist ning ruumi hoidmist.
Olen tänulik! 

"To Teach is To Learn"

 

Inspireeriv baastõde mille järgi püüan elada:
"Tunne ära teises iseend ja mõista läbi kaastunde. Tea, et kui kõik kuhjub, siis uuesti alustades on igast takistusest läbipääs, sest vibreerides kosmosega sillutatab ta sulle tee".

bottom of page