DSC_6365.jpg

SHUNIYA HINGEPESA

Shuniya Hingepesa on tulnud ellu, et pakkuda Sulle turvalist ning hoitud ruumi enesearenguks, toetuseks, keha-, meele- ja hinge praktikateks, erilisteks sündmusteks ning kursususteks.

Et panustada Sinu väele!

Oleme Sinu jaoks olemas nii inspiratsiooniks kui koostööks.
Julgustame Sind turvaliselt taasühenduma Oma väe, hinge tarkuse, vaimu ja kehaga, tänu millele sisemine rahu, selgus, usaldus ning tasakaal

saab olema Sinu uus igapäev.
 

Koostööks saame kokku tulla nii individuaalselt, grupis, 

kui ka läbi erinevate kursuste.
 

Üks-ühele töö toimub läbi muutust loovate teraapia ning eraseansside.
Grupikohtumised, aga läbi tervendavate väetseremooniate,
enesearengu töötubade, kursuste,
loengu-meditatsiooni õhtute ja ka retriitide ning jooga-teraapia laagrite.

 

Samuti oleme Sinu jaoks olemas kaamera silma läbi meie Youtube'i kanalil.
Seal saame vahetada mõtteid, kogemusi ja energiat ning  praktiseerida üheskoos joogat & meditatsiooni.
 

Shuniya_uus-12.png

Liitu Shuniya Hingepesa uudiskirjaga

✓ Esimene info tulevaste sündmuste ja kursuste kohta 

✓ Soodushinnad kursustele ja sündmustele

✓ Joogavideod

✓ ja palju muud inspireerivat

Täname! Oled liitunud Shuniya Hingepesa uudiskirjaga!

DSC_6316.jpg

Shuniya Hingepesa looja ning hoidja

Merilin Tamme

Kõik milles peegeldub hingevägi-puudutab.

Armastan väga inimesi, nii suuri kui väikesi. 
Nendega töötamist, ühes arenemist ning kasvamist.

Vaikust, lihtsalt olemist ja tõelist elus olemise tunnet. 
Usun, et nii endas kui elus on tõelise tasakaalu ja harmoonia saavutamiseks oluline õppida võrdselt aktsepteerima elu pärisolemust, nii valgust kui varju. 

Nii saame olla ise terviklikud ja kogeme ka elu sellisena.
 

Mind on alati võlunud psühholoogia ja see, mis inimese sees tegelikult toimub. Samuti olen terve oma teadliku elu olnud ümbritsetud kunstist ja selle loovast maailmast.
Olles juba lapsepõlvest alates õppinud kunsti erinevaid valdkondi, omandanud ka kunstilise kujundaja eriala, oli psühholoogia valdkond mulle noorest peast jäänud uurimata.
Seega rohkem kui kümmekond aastat tagasi, kui olin alustatud jooga praktikast suurt innustust saanud, otsustasin, et on aeg minna paralleelselt õppima ka oma suurt kutsumust - psühholoogiat ja teraapiat.
Täpsemalt eriala, kus oli koos nii armastatud kunst kui psühholoogia - kunstiteraapiat.

Kunstiteraapia intensiivne õpe, koos jooga/meditatsiooni õpetuse omandamise ning jagamisega, pani mind sügavuti praktiseerima mõlemat korraga. Üsna pea sain aru kuidas need kaks tehnikat töötavad koos väga eriliselt ning teineteist täiendavana. Milline kingitus areneda üheaegselt nii Ida kui Lääne suuna inimeseks olemise õpetustes.

Olles psühhoteraapia ja jooga valdkonnas mõne aja praktiseerinud, tekkis tunne, et midagi on nendest lähenemisest siiski minu jaoks puudu. Tundsin, et kuidagi saab minna veel põhjalikumaks, sügavamaks, avatumaks. Midagi on veel!  


See sisemine kutse ning teadmine juhatas mind kokku veel mitme erineva holistilise tervendus meetodiga,  sh  "Meditative Healing",  metafüüsiline kursus " A Course In Miracles", "Meta EFT" - "EFT" ehk Emotsionaalse vabaduse tehnika, "Maatriksi Taasloomine"  " Access Conciousness" "Rännak" jne.

Tänaseks, kui olen praktiseerinud ning õppinud mitmeid erinevaid lähenemisi, olen jõudnud oma enda nö eklektilise teraapia/coaching meetodini, kus kasutan vastavalt vajadusele kõiki omandatuid teadmisi  üheskoos!

 

Lisaks terapeudi tööle ja jooga/meditatsiooni juhendamisele on mind alati huvitanud ka siia ilma sündimise ime. Ehk teemad nagu rasedus-sünnitus-naiseks olemine ja emaks kasvamine.
See hingekutse suunas mind ka selles vallas sügavamatele õpingutele ja nii olen veel lõpetanud KRI & Yoga Doula rahvusvahelisel koolitusel Teadliku Raseduse Joogaõpetaja ning Sünnitoetaja kutse. Tänaseks naudin juba mitmeid aastaid omandatud tarkuse jagamist, beebiootel naistega töötamist ja sündide toetamist. 

 

Ent kuna inspiratsioon ensetäiendamisega tegeleda on pidev ja kutse hoida ruumi, pakkuda toetust, suunata huvitunuid enda sisse vaatama jätkuv, olen innukalt seni omandatut praktiseerimas ja uusi meetodeid õppimas ning edasi arendamas.

 

Kõigest eelnevast on kujunenud  elustiil, milles igapäev on täis teadliku pühendumist, kohalolu ning ruumi hoidmist. Olen tänulik!
Tänulik kõigile ning kõigele, kes ja mis minu elus on.
 

"To Teach is To Learn"

 

Inspireeriv baastõde mille järgi püüan elada:
"Tunne ära teises iseend ja mõista läbi kaastunde. Tea, et kui kõik kuhjub, siis uuesti alustades on igast takistusest läbipääs, sest vibreerides kosmosega sillutatab ta sulle tee".