top of page

LoovJooga

 

 

Jooga tõeline tähendus on suhe - ühendus. Seega kõik, millesse sa paned teadlikkuse, pühendumise, fookuse ja energia on justkui jooga. See on tegevus, mis Sind inspireerib ja ülendab, on kerge ning voolav.  Aitab avaneda ning laiendab pilti Sinu sees. Loob sügava heaolutunde ning muudab Sind rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Loovjooga on joogastiil, kus olen kokku pannud kundalini jooga, meditatsioonid, asanad - kunstiliste loovharjutustega. Loovalt saame end väljendada nii käeliselt, liikumise kui ka häälega. Ja seda kõike loovjooga endas sisaldab. Läbi  sügava hingamise, meele vaigistamise (mediteerimine), keha tunnetamise ning erinevate loovustehnikate ühendume oma tõelise Minaga. 

Loovjooga on lõõgastav, loominguline ja lõbusat enese avastust toetav joogastiil. See tehnika aitab tulla välja igapäevarutiinist, pakub palju avastamisrõõmu läbi mille on võimalik saada teadlikuks oma käitumis-, mõtte- ja tundemustritest. Alustada sügavamat teekonda iseenda tervendamisel.

 

 

Loovjoogat võib harrastada individuaalselt või gruppides. Loovjooga workshoppe on tellitud töötajatele mõnusaks vahelduseks, suvepäevadele ja lausa sünnipäeva kingiks.

 

Kuula oma süda ja ole inspireeritud!

 

bottom of page