Jooga tõeline tähendus on suhe - ühendus. Seega kõik milesse sa paned teadlikuse, pühenduse, fookuse, energia on justkui jooga. See on tegevus mis Sind inspireerib ja ülendab, on kerge ning voolav.  Aitab avaneda ning laiendab pilti Sinu sees. Loob sügava heaolutunde ning muudab Sind rahulikuks ja rõõmsaks.

 

Loovjooga on joogastiil kus olen kokku pannud kundalini jooga, meditatsioonid, asanad - kunstiliste loovharjutustega. Loovalt saame end väljendada nii käeliselt, liikumise kui ka häälega. Ja seda kõike loovjooga endas sisaldab. Läbi  sügava hingamise, meele vaigaistamise (mediteerimine), keha tunnetamise ning erinevate loovustehnikate ühendume oma tõelise Minaga. 

Loovjooga on lõõgastav, loominguline ja lõbusat enese avastust toetav joogastiil. See tehnika aitab tulla välja igapäeva rutiinist, pakub palju avastamis rõõmu läbi mille on võimalik saada teadlikuks oma käitumi-mõtte tunde mustritest. Alustada sügavamat teekonda iseenda tervendamisel.

 

 

Loovjoogat võib harrastada individuaalselt või gruppides. Loovjooga workshoppe on tellitud töötajatele mõnusaks vahelduseks, suvepeävadele ja lausa sünnipäeva kingiks.

 

Kuula oma süda ja ole inspireeritud!

 

          LoovJooga