Jooga Kooli!

November 27, 2013

 

 Minu enda jooga üritused on selle aasta sügis-talvel pisut unarusse jäänud kunaüks uus projekt ning unistus vajab täitmist. Nimelt olen ma hetkel poole kohaga joogaõpetja ühes toredas Tallinna koolis.  Ja see kõik mis seal toimub on hästi põnev.

 Jooga on selline imeline tehnika mis võiks minu arvates olla kättesaadav kõigile noortele, kes seda mõnel teisel juhul endale lubada ei saa.  Ohh kui palju head sellega on võimalik teha!

Mul läheb seest kõik särama kui mõtlen noortele kes kõik võiksid saada sellest suurepärasest tehnikast abi. Leida endaga taas sügavama kontakti ja elada päriselt oma hingest. Tehes asju mis neile endale meeldib mitte mida ühiskond soosib. 

Dalai Laama on öelnud: "If every 8 year old in the world is taught meditation, we will eliminate violence from the world within one generation" Vau! 

Minu unistus on, et jooga võiks olla kõikides koolides nt ühe valikaine- tunnina. Nii, et kõikidel kellel huvi saaksid seda TASUTA kooli programmi raames. 

Minu sihtkohaks on hetkel muidugi Tallinn ja soov on alustada vaikselt. Võitnud oleme juba siis kui kasvõi paar kooli selle veel ära teeks.

 Ma tean küll, et see on suur tükk mida hammustada ent unistused on ju mõeldud täituma. Ja kui USA-s ning mõnel pool Euroopas see juba töötab siis miks mitte ka meil.

 

 Kui ka sinu süda hakkas minu unistuse peale kiiremalt põksuma siis palun anna mulle oma mõtetest ja tunnetest teada.  Eestis ja ennekõike Tallinnas ei ole midagi sellist varem tehtud ja  teretulnud on  kõigi  abikäed ning mõtted.   Aitäh!

Südamlikud tänud usalduse eest  kõigile juba  toetust avaldanud hingedele!

 

Unistused on mõeldud täituma!

 

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.