There is a way trough every block!

December 4, 2014

Ilus päev!
Sellel nädalal oleme lahti rullumas teist lõngajupikest
“IGAST TAKISTUSEST ON LÄBIPÄÄS”

Küsi endalt kas sinu teele sattuvad takistused on pigem piirangud või võimalused!
Sa ise valid kuidas neid purakaid oma elus vastu võtad. Või kas üldse teed seda? 
Taksitused meie elus on meele sasispusa peeglid. Tähendab, et mingil hetkel sinu sees tõstab pead kõikvoimas meel oma hinnangute ning hirmudega. Kuid kas mäletad, kui meel krabab juhi koha, siis hakkab ta  eraldama, lahti kiskuma ja suunab sind olulisest eemale?! Meel on imeline tööriist millel ei ole kahjuks kõige paremad juhtimis oskused. Juhiks oled määratud sina!
Proovi võtta ohjad alati üle kui tuned, et oled eraldumas, hinnanguid andmas, põgenemas! Keera silmad oma intuitsioonipessa, kulmude vahele ja kuulata. Luba endal olla aus ning märka milliseid juhtnööre jagab sinu võimas sisehääl. 

Probleemid on sellised tegelased mis tekivad meie imelisse ellu ikka ja jälle, nii et soovitan sul nendega sobraks saada!
Need ikka ilmuvad pahalised, ei ole juhused nagu ka inimesed sinu elus, vaid on järjekordsed võimalused ronida oma arengu redelil sammukesi kõrgemale. 
Igast takistusest on alati läbipääs kuid, et see ka päriselt sinu jaoks toimiks, peaks sügaval sisemuses olema suur tahtmine/soov!
Kui me soovime hingest midagi muuta ning meil on olemas suur tahtmine millestki läbi minna, siis saab see tee olema lihtsam kui sa arvad, sest seesmine “will power” on sinu eest juba esimesed sammud astunud. Aga mäleta, sa pead toesti tahtma(willing to do)!!

Kui enesekindel soov tukslemas, võiksid teha ka perpektiivi muutuse oma suhtumises. Veelkord, kas votad probleemi oma elus piiringuna voi lubad näha, et iga probleem on antud enesearenguks või tervendamiseks?
Suhtumine taksitusse on väga oluline! Kui näed takistuses piirangut, sulle ei meeldi, et antud probleem sinu elus on, võib ka sellest läbi minemine olla pisut keerukam. Kuid mitte võimatu, eks! 
Lubades endal näha selles purakas arenguvõimalust, oled teinud endas sisemise muutuse ning pöörde. See aga annab sulle vapruse ning julguse minna katsumusest läbi lihtsamalt, heaga ning astuda oma arengu redelil jälle edasi. 
Ükskoik mis takistus voi probleem sinu elus on, tea-see ei ole juhus, vaid võimalus sooritada järgmist hüpet!

Kuula sise sosinat, soovi kogu hingest valmisolekut ja muuda suhtumist olukorda! Nii purustad kõik blokeeringud oma teelt!

NipiNupp:
*Mõtle vähemalt kolmele olukorrale oma elus, mida soovid muuta(uus töö, kohvi joomise vähendamine, suitsetamisest loobumine, jne).
Ja küsi endalt “kui väga ma tahan skaalal 1-10ni “, seda olukorda tegelikult muuta? Kui mõne sinu soovi “tahtmine” jääb pügalani 5 või alla selle, kasuta järgmisi nippe
*Ütle endale igal hommikul ja õhtul
“Ma olen valmis muutmua ja ma olen valmis nägema seda olulorda teisiti”
* Tee iga päev 40 päeva järjest, vähemalt 3min “Ego purustaja” harjutust. See on imeline kundalini jooga tehnika, mis aitab sul minna läbi igasugustest blokeeringutest. 
Kuidas teha?... Istu mugavas sirges asendis või lihtsas poosis. Kõverda oma sõrmed peopessa, siruta välja oma pöidlad ja tõsta käed üles 60kraadise nurga all. Sulge silmad ning alusta tulehingamist. 
Tulehingamine on fundamentaalne tehnika kundalini joogas
- hinga rütmiliselt ilma pausideta sisse ja välja läbi nina
- hingamise tempo on u 1-2 hingamistsüklit sekundis
- keskenda tähelepanu jõulisele väljahingamisele läbi nina, sissehingamine toimub iseenesest. Samas jälgi, et mahult oleksid sissehingamine ja väljahingamine võrdsed!
- välja hingates liigub õhk jõuliselt ninast välja ning naba liigub selja suunas ja veidi üles
- rind, lõug, nägu ja õlad on lõdvestunud
Tulehingamisest hoidu kõhuvalu, menstruatsiooni ja raseduse ajal 

* Jaga oma muutuse soovi lähedastega, et neil oleks võimalik sind toetada. Näiteks kui soovid loobuda kohvi joomisest, siis sinu lähedane, kes teab seda, sulle kohvi ei serveeri 

Tee oma takistuste läbi minemise teel valikuid mis just sind kõige paremini toetavad! Ole ise enda parim sõber! Keep up!

Sat Nam!

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.