When Time Is On You, Start and The Pressure Will Be Off!

December 11, 2014

KUI KÕIK KUHJUB SIIS ALUSTA JA PINGE KAOB
IF TIME IS ON U, START AND THE PRESSURE WILL BE OFF!

 

Kas oled inimene kellel jääb alati ajast puudu ja pigem lükkad asju edasi, jätad need viimasele minutile? Kui jah, siis kolmas suutra on mõeldud just sulle!

Võibolla oled sa märganud, et viimasel ajal toimub kõik just kui täiskiirusel? Kõigil on kiire, tööl tähtajad kukil, lähedaste jaoks ei leidu aega jne. See kiirus on, aga tõestus veevalaja ajastu kohalolust.

Käimas olev ajastu suunab silmitsi seisma “aja” väljakutsetega. See tohutu kiirus paneb proovile, kas jääd oma mugavustsooni, kogedes negatiivsust, muresid, stressi, eraldumist või astud oma hinge rajale, muudad suhtumist ja lähed läbi kõigest vapruse ning otsusekindlusega.

Kui sa oled enda vastu päris aus, tead, et muutust elus oleks vaja küll. Ja ükskõik mis osa sulle praegu enda elust mõttesse tuli, seal on vastus!

Täna ei saa me anda oma võimu kelegile teisele, olla allasurutud. Täna ei saa lasta teha enda eest asju ära. Need vanad mustrid ei toida meid enam. Täna pead sa võtma oma elu eest täieliku vastustuse ja hakkama olema Sina Ise!

Aeg on astuda välja ohvrirollist, loota teiste peale ja lükata edasi asju mis sillutavad sulle teed.

Ja parim mis sind selles olukorras aitab, on Tegutsemine! Alusta kohe nüüd, tehes esimene samm ja sa koged kuidas pinged on vabanemas!

Kohe tegutsemine ei oota sinult täielikult punkt punkti haaval ette valmistatud plaani. Sa isegi ei pea teadma kuhu suunas oled liikumas, sest kõik on nagunii pidevas muutuses. Lihtsalt tee see üks samm, soovitu suunas!

Kui sa nüüd mõtled, et aga ma ei tea mida ma tahan, siis see sama küsimus sisaldab endas ka vastust. “Ma ei tea” tekitab konflikti ja suunab sind tundeni, mida sa tahad!

See suutra, juhib sind astuma lihtsalt ühte sammu, et kõik saaks asuda taas liikvele.

Riski ja alusta kohe. Ära karda teha vigu. Me kõik teeme neid, aga tihtipeale on need tegelased viitadeks mis suunavad edasi. Tule oma mugavustsoonist välja ja astu üks samm, ükskõik millises suunas ja koge kuidas rahu võtab hetkega üle.

Usalda, et kõik mida sa soovid jõuab sinuni. Sa võid saada kõik, “have it all” , aga võibolla mitte korraga. Universumis ei ole mõistet “aeg”. Kõik soovitu sinuni omal parajal hetkel. Sina lihtsalt alusta ja näe milline vägi tuleb sellele taha!

Kõik mõtted nagu, ma teen seda hiljem, teen seda homme või kui tähtaeg on lähemale jõudnud, on keerdtrepp allapoole. Iga edasi lükatud telefonikõne, otsustmatus, jääb keerlema sinu alateadvusesse ja lõpuks hakkab mõjutama sinu igapäeva elu. Kõik hakkab kuhjuma, muretsed, kahtled, mõtled üle ja lõpuks jääd veel haigeks. See on ratas kuhu võime kõik sattuda väga kergelt. Aga mure ja stress ei ole tsenaarium mida sa endale soovid, eks!

Sain kunagi hea soovituse, mida kasutan alati kui tunnen, et kõike on kuidagi palju. Ja ausalt, seda tuleb ette päris tihti.

Kui “asja” ära tegemiseks kulub vähem kui kolm minutit, siis ma tegelen sellega Kohe! Vastan kirjale, teen selle telefonikõne, otsan selle esemen jne. Ja samal ajal hoian märkimuks nimekirja millest on nii tore kriipsutada maha asju mis on tehtud. Ja ühel hetkel märkad kuidas neid enam ei olegi ;)

Seega küsi endalt kohe praegu, kus sa hoiad end tagasi? Kus sa nö “playng small”? Kus sa ei lähe soovitule järgi? Kus tood ettekäändeid või ootad, et suur plaan sinu ees ise lahti rulluks?

Kus osutad sa vastupanu, kui näed, et asjad vajavad kohest reageerimist?

Märka ka kõige väiksemaid kohti kus hoiad sa end tagasi, ja otsuta siis ümber!

Otsusta, alusta ja lase end köidikutest vabaks Kohe Nüüd!

Sat Nam!

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.