Energiakehade teekond *ANAHATA*

February 8, 2015

Sat Nam armas joogahuviline!

 

Viimastel nädalatel on kujunenud selliselt, et kiri eelmise nädala teema kohta, postitab end sulle pühapäeviti. Praegu lihtsalt on Nii. Ju on aeg kus selliselt vaja. Aga kuna kõik siin elus on pidevas liikumises ja muutuses, siis usun, et oled minuga sellegi poolest sammu pidamas. Ja muutusest rääkides-kas märkasid ka kuidas eelmise nädala keskpaigast, on õhtud juba kauem valged? Mõnus, eks?! :)

 

Siit aga südamekeskuse jutud- ANAHATA "MA ARMASTAN"

Asub meie rinnaku keskel. On rohelise värvusega, õhu element. Vastavaks loomaks on antiloop, hirv. Organid ja kehaosad-süda, harknääre, kopsud, käed.

 

Anahata on tasakaalu looja meie alumiste ja ülemiste tšakrate vahel. Selleks, et saaksime kogeda ülemiste kehade peenemat energiat, peavad olema almised taskaalus ja südame keskus avataum. Läbi anahata avaneb meile elu olemusest, endast, teistest ja maailmast suurem pilt. Selles keskuses valime näha läbi armastuse seda, mis meie ümber tegelikult toimub. Anahata juuremotsioon on eneseaustus ning armastus. Kui me ei armasta ennast tingimusteta, ei saa me seda pakkuda ka teistele! Seega südamekeskuse palve sulle on-ARMASTA ISEENNAST SELLISENA NAGU SA OLED-IGA PÄEV! 

 

Kui meie Anahata on tasakaalus, oleme kaastundlikud ning heatahtlikud kõigi ja kõigega. Väärtustame end ja maailma meie ümber. Kuulame oma südame tarkust. Meil on kerge andestada ja mõista. Ka iseendale! Teises näeme tema hinge, mitte käitumist ega väliskesta! Meil on kerge aktsepteerida ja usaldada kõrgemat plaani.

 

Kui aga anahata on tasakaalust väljas, võime tunda end üksikuna ja isoleerituna kõigest. Oleme kergesti haavatavad ja solvume kiirelt. Ootame heakskiitu väljaspoolt ja oleme sellest tihitpeale sõltuvad. Kiindume kergesti. Võime olla passiivselt agressiivsed ja kogeme tihti leina, ükskõik millise muutuse tagajärjel. Seame sügava kahtluse alla armastuse olemasolu ja püüame selgitada kõike selle teemaga seonduvat, läbi meeletasandi. Tihti satume sellise "aitaja" rolli kelle abi tegelikult ei vajata. See kogemus paneb meid taas silmitsi seisma oma alateadvuse mustritega, kus võime kogeda jällegi üksi jäämist ja ebapiisavust

Füüsilise keha tasandil võime tasakaalutuse korral kogeda südame, kopsude, immuunsüsteemi ja kätega seotud haigusi. Hingamisteede haigusi nagu astma, kopsupõletik jne

 

Et hoida oma süda üha rohkem avatud, hinga igapäev pisut rohkem pikalt sügavalt ja teadlikult. Kõige parem oleks minna loodusesse puhast ja värsket õhku hingama. Ent hea viis ennast teadliku hingamise juurde päeva jooksul tagais tuua on ka meeldetuletuse jätmine oma telefoni. Nt iga 3h tagant tuleb piip, mis ütleb, et nüüd oleks taas aeg pisut aeglasemalt hingata  :)

Südamekeskust avab ning avardab ka regulaarne meditatsiooni praktika. Sest olles ühenduses oma hingega, oled automaatselt ühenduses ka südamekeskusega. Ja siinkohal kutsungi sind üles andma endale võimalus suuremaks enesearmastuseks! Nimelt 14.02 on sul võimalik taas liituda 40päevase SELF LOVE meditatsiooni praktikaga. Tegu on sama meditatsiooniga mida praktiseerisme eelmise aasta kevadel. Sel korral, saad aga juhendajaga olla otse ühenduses igapäev, sest Liina Ravneet võttis selle meditatsiooni linti :) Ühineda saad siit: http://www.urbanyogini.ee/#!enesearmastuse-loomise-meditatsioon/c1i73

Ja kolmandaks soovituseks anahata tasakaalus hoidmiseks, tee igapäev vähemalt üks isetu heategu. Tegu kus sa lihtsalt annad, selleks, et anda ja mitte saada. Isetu teenimine ehk seva, on ilusaim viis aidata! 

 

Palju ilusat tervendavat rohelist armastust, 

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square