Energiakehade teekond *VISHUDDA*

February 15, 2015

Sat Nam armas joogahuviline!


Ja kaunist päikselise pühapäeva õhtut! Kevad tipib tõesti iga päevaga lähemale ja meie oleme oma tšakra teekonnal jõudmas kõrgematesse sfääridesse.

Kurgukeskus - VISHUDDA - Ma Räägin-Ma Suhtlen.
Kurgutšakrat kujutletakse sinise värvusena. Tema jõuks on vibratsioon, tunnetuseks heli, elemendiks eeter, söögiks puuviljad ja olendit esindavad lõvi ja kass.
Füüsilise keha piirkonnaks on kõri, hingetoru, kilp-ja kõrvalkilpnäärmed, kael, õlad ja ajutuvi, kurk ning kõrvad.
Vishudda on meie tunnete ja mõtete sillaks. See on vibratsioonikeskus, kus saab alguse kogu meie loomingu manifisteerimine.

Kas oled oma tunnetega kontaktis ja väljendame oma tõde? Kas avaldad oma arvamust kergelt ning naudid esinmeist? Kas tunned, et suudad inspireerida teisi ja sinu arvamus loeb? Kui jah, siis sinu kurgutšakraga on kõik ideaalses korras. Vishudda on  tasakaalus ning sinu eneseväljendus on selge, inspireeriv ja loov.
Kui aga tunned end pigem ebamugavalt oma arvamust jagades, pelgad esinemist või räägid kiirelt, pisut segase diktsiooniga, võib see olla märk kurgukeskuse tasakaalutusest. Sellel juhul võime olla tasased ning häbelikud inimsesed või ka vastupidideslt väga jutukad ning loovalt valetajad. Meil on keeruline väljendada oma tundeid, enda tõde. Lähtume pigem intelektuaalsest loogikast kui emotsioonidest. Tihti on tunnete alla surumine, pisarate kinni hoidmine ja vaikimine märk vishudda keskuse tasakaalutusest.
Ent aidata saame end kiirelt ja kegelt erinevate mantrate loitsimise ning laulude laulmisega. Laula või loitsi iga päev mõni minut. Kui seda tundub alguseks pisut palju, piisab ka kuulamisest. Eriti hea oleks kuulata otse esitusi või live kontserte. Kuid väga hästi sobivad ka plaadilt tulevad mantrad/laulud. Sinu häälepeaelad vibreervad alati kaasa kui kuulad muusikat!
Kandes siniseid riideid ning pool vääriskive ja kasutades siniseid kristalle, võimendame samuti selle piirkonna tasakaalu.
Kõige rohkem, aga soovitan astuda väljakutsele vastu-ehk, et väljenda oma tõde just siis kui tahaksid seda mitte teha. Võta ennast kokku ja otsusta proovida. Usun,et sa ei kahetse :)

Ent olulisem teadliku suhtlemise juures on siiski sinu kavatus. Mäleta, et energia tuleb alati kõigest läbi, ükskõik milliseid sõnu sa kasutad! Enne kui väljendama ruttad, küsi endalt, mis on sinu eesmärk/taotlus?
Iga suhtluse eesmärk võiks olla ülendamine, aitamine, teise tõstmine!
"Be the forklift" Y. Bhajan

Rahu ja Ilu

 

 

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.