Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

 

Sat Nam hea joogasõber!

Kosmoseühendus läbi SAHASRARA- MA AKTSEPTEERIN-MA TEAN
Selle tšakra jõuks on teadliukus, tundmus-jumalik, element mõte, värvus violetne ja olend Inimene.

Kõige olulisem suhe siin ilmas, on sul iseendaga! Ükskõik mis sinu elus ka ei juhtuks, ei kaota sa kunagi oma sügvaimat olemust! Igapäevane isiklikpraktika aitab sul hoida end ühenduses oma sisekosmose ja universumi vahel.
Kroontšakra on  sinu hinge ja kümnenda värava asukohaks. Siin sulavad kokku individuaalne ning universaalne teadvus. Lõplik ja lõpmatu olemine sinu sees. See on sinu Wahe Guru. See on kontakt kosmilise vibratsiooniga ning kõige ilmas eksisteerivaga. Sahasraras koged sa tõelist iseend ja oma jumalikkust.
Et ühenduda Sahasraraga peame me Alistuma! Sa vajad minna laskmist, lahti ütlemist ning vabanemist. Sa vajad lõdvestust oma kehas, meeles ja egos, nii palju, et oleksid valmis kuulma enda hinge juhatust. Et olla tugevad ühenduses oma krooniga, peame end täielikult väärtustama.
Meie kroontšakra avaneb alles siis kui kõik eelnevad 6 kera on vabalt voolamas. Kui nii on, oled täis ülimat rahu, harmooniat ja tänu tunnet lihtsalt selle eest, et oled olemas ja saad elada selles elus. Sa mõistad ja koged kuidas kõik sinu ümber ja sees on üks. Näed elu olemuse tervikut. Tunned õndsust, naudid elmaist selles maailmas,(illusioonis) ent koged päris elu olemist. Sind võidakse nähe kui pühakut, sest oled pidevas jumalikus voos kõigega.
Kui 7tšakra ei voola, kahtled elus. Tunned end pidevalt ebamugavalt ja põhjust sellele ei näi olevat. Oled apaatne, kahtlev. Koged tihti surmahirmu ja leina. Võid eitada spirituaalsust täielikult või vastupidi langeda religioosesse ekstremismi.
Füüsilisel tasandil on seotud käbikehaga, närvisüsteemiga, ajuga, apaatia ning ebamugavustundega.
Sahasrara stimuleerimiseks pühendu isiklikule praktikale kas 40;90;120; või 1000ks päevaks. Püüa alistuda sellele mis on ja aita oma kehal ning meelel lõdvestuda. Sisenda endale, et kõik on alati hästi. Kanna lillat ja violetset värvi riideid-ehteid ning leia endale igapäev aega vaikuseks. Lihtsalt istu vaikselt ja kuula enda sisse.
Joogamaailma soovitus on meditatsioon.

Mu armsad- pühitsegem élu ja alistugem jumalikkusele! :)

 

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.