The servant of Love ehk Armastuse teener

October 9, 2015

 

Armas Joogasõber!
 

Vuhinal ongi meieni jõudnud paleti kirev oktoober. Kas oled märganud milline naudingut pakkuv vaatemäng meid väljas igal päeval saadab?! Keskkond me ümber muutub lausa iga hingetõmbega. Salamisi mõtlen, et justkui loodushaldjad ise üllitavad pintslist igal hommikul uue kauni teose! 
uii kui mõnusalt maagiline!

Sama maagiliselt siseneme ka meie sel nädalal oma oktoobrikuu joogatundidesse. Sel tuhandete värvide kuul, toonime oma südamed, sõnad ja teod kõik armastuse karva. Õpime kuulama südamekambri sosinaid, mis juhatavad meid elu teenimise rajale.

Oktoobrikuu teemaks on " Servant Of Love" ehk " Armastuse Teener"

Meie meel, nii võimas meel, on Alati teenimises. Ent kui ta parasjagu ei ole teenimas armastust, siis teenib ta hirmu ja hirm nagu me kõik teame, koob meid oma võluvas rüüs, 3D maailma illusiooni. 
Mis lõpuks muutub korralikuks maagia kaoseks. Ent meie armas hing kukerpallitaks palju mõnusamalt imede sajus kui tegeleks ego poolt võlutud maagiliste muredega.
Maagia küsib alati - kuidas saada seda mida ma tahan? Samal ajal kui Ime küsib - kuidas saaksin ma teenida seda mida Sina soovid? (Sa loe: jumal/looja/ universum/kõiksus jne)

Nii nagu embrüost on mõeldud saama beebi ja tammetõrust saama tammepuu, nii oleme ka meie juba siia ellu tulles programmeeritud saama reaalseks-päris iseendaks (self actualization). Teisisõnu valgustuma.

Seega järgnevatel nädalatel püüa sammuda armastuse rajal. Leia iga päev olukordi/inimesi keda isetult teenida. Ära oota midagi vastu vaid lihtslt anna/jaga armastusega! Koge kuidas reaalsus peseb hirmu klaasid puhtaks :)


Ingleid sülle,

Please reload

Energiakehade teekond *SAHASRARA*

March 1, 2015

1/10
Please reload

Recent Posts

January 9, 2015

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Hingepesa MTÜ

Email: info@shuniya.ee

Telefon: 575 70 708

Liitu uudiskirjaga

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Shuniya Hingepesa.