top of page

Beebiootuse Jooga

Lapseootus on eriline ja ilus aeg. Joogas öeldakse, et kõige rohkem saab ema oma lapse jaoks ära teha just siis, kui beebi on alles kõhus. Need imelised kuud on täis kauneid hetki. Oled ehk isegi märganud, et sellel ajal oled tavapärasemalt suuremas kontaktis iseendaga ning oled tundlikum ka oma keha suhtes. Tead, mida vajab sinu hing.

 

Beebiootuse tundides ja toetusringis joogatame, mediteerimime, õpime hingama ja lõdvestuma. Teeme spetsiaalseid harjutusteseeriaid mis on mõeldud sinu keha toetamiseks ootuse teekonnal. Puhastame oma meelt ning tugevdame närvisüsteemi vastupidavust meditatsioonidega. Joogaharjutused võimaldavad avardada vaagnapiirkonda, tugevdada selga ning samal ajal leevendada pingeid kehas . Lisaks aitavad harjutused stimuleerida ja tugevdada näärme- ning närvisüsteemi ja parandada verevarstust ning ainevahetust. Läbi voolavate venitusharjutuste õpid oma keha usaldama ning pehmelt ja loovalt liigutama.

Lisaks joogale ja meditatsioonile teeme ka erinevaid loovust arendavaid harjutusi ning tunni lõpetame alati mõnusa juturingiga. Koos arutleme teadliku beebiootuse teemadel, jagame mõtteid-tundeid, leiame koos vastuseid tekkivatele küsimustele ja õpime usaldama oma intuitsiooni. Lõpu juturingis saavad naised alati kogeda teineteise toetust ja naiseks olemise väge üldiselt!

 

Beebiootuse joogatunnis on sul võimalik leida sügavam kontakt oma keha, hinge ja kõhubeebiga. Võimalus luua tasakaalu ning harmooniat enda sees ja ümber ning mis peamine, läbi selle aitad ette valmistada oma keha ning meele uue hinge ilmaletoomise maagiliseks kogemuseks.

Kundalini joogal põhinev "Teadliku Raseduse Kursus" 

Kursust on võimalik tellida nö kindlale grupile, kui on koos vähemalt 7 beebiootajat.

Beebiootuse joogatund kestab 1,5h. Grupiga liitumiseks kirjuta või helista mulle!

                                                           

ERATUND JA SÜNNITOETUS

Lisaks grupitunnile ja kursusele oled väga oodatud ka beebiootaja eratundi, kus saame keskenduda just personaalselt Sulle, lähtudes Sinu seisundist, keha vajadusdest ja ootustest. Samuti oled oodatud nõustamisele või konsultatsioonile (ka koos partneriga).

 

 

BEEBIOOTUSE VIDEO KURSUS

                         10-osast koosneval kursusel joogatame ning õpime erinevaid teemasid, millega beebiootajad, sel muudatusterohkel ajal kokku puutuvad.

Kursusel tuleb juttu, kuidas hästi sünnituse ajal hingata, kuidas raseduse ja sünnitusega kaasnevatest hirmudest vabaneda, milliseid harjutusi teha, et keha sünnituseks ette valmistada ning, et see kogemus oleks võimalikult loomulik ja meeldiv. Ühe joogatunni pikkus on keskmiselt 2 tundi.

 

Esimeses tunnis räägime, miks raseduse ajal võiks palju liikuda, millised võimalused selleks on, milliseid harjutusi võiks teha igapäevaselt, kuidas neid täpselt teha ja mis kasu need annavad. Esimene kursuse tund on TASUTA, et saaksid proovida, kas kursus Sulle üldse sobib.

Tasuta tunni saad kirjutades: hingeteekond@hingeteekond.ee

Täispikk Joogatund Beebiootajale:

bottom of page