top of page
Aktiveerimine_noorkuu_suhted_ (7).jpg

Sat Nam, armas!

Shuniya Hingepesa ühepäevane, teadlikku ühendust, avardumist ning muutust pakkuv töötuba "Tõeline Mina" tervitab Sind uuenenud vormis.


See transformeeriv päev iseendaga pakub sulle võimaluse sügavamalt avastada enda tõelist mina, luua püsivam ühendus oma tõelise olemuse, oma keha, hinge ja vaimuga, avardada oma vaatepunkte endast, oma olemusest ja suhestumisest välisega ning muuta (tervendada) teadlikult suhet enda ja ümbritsevaga, kus see on vajalik.

Läbi erinevate teraapiliste tehnikate, võimsate kundalini jooga meditatsiooni praktikate, loovtehnikate ja kehatöö viime end järk-järgult sügavamale ja seeläbi lähemale oma tõelisele olemusele. Avame end oma sisemistes salasoppides aususele, väärtusele, armastusele ning tõstame end oma päris olemuse energiasse - tõelisesse ühendusse.

Sellel rännakul saame teadlikumaks iseenda tegelikest tunnetest ja vajadustest. Arendame empaatiavõimet iseenda ja teistega ning loome kestvamat tasakaalu, tuues keha, mõtte ja tunde kokku ühtseks tervikuks.

Alustame päeva kell 9 ja lõpetame õhtul kell 17. Vahepeal teeme
teepause ja lõunal kosutame kõhtu maitsva taimetoiduga. ♡

Armastus ja ühendus iseenda tõelise olemusega on sellel päeval tagatud 100% :)
Asukoht: Õnnelaboratoorium Tallinnas
Tasakaal: € 108 (sisaldab ka lõunasööki ja tee-snäki pause)
(millest 30€ tagastamatu ettemaks tuleb tasuda hiljemalt 04.märtsiks)
!SOODUSHIND €89 Registreerides kuni 29.veebruar!

Registreerimiseks ja lisainfoks kirjuta info@shuniya.ee või shuniya fb postkasti
Oma osalemis soovist anna märku hiljemalt 04.märtsiks!*Kundalini jooga ja loovteraapia töötuba on üks hästi eriline võimalus kohtuda iseendaga. Kui tunned, et küllusevoog on hetkel Sinust mööda voolamas, aga sooviksid töötoas väga osaleda, siis ühendu minuga ja mõtleme midagi välja!

See päev on Sinule, kui tunned, et vajad oma ellu rohkem iseendaga ühendust, huvitud enesearengust, soovid leida endas teadlikkust, luua armastavat muutust, mõista iseeend ja oma käitumismustreid paremini, näha oma uskumisi ja neid tervendada ning alustada täiesti uut suhet oma tõelise olemusega.
Samuti on see päev sulle, kui soovid osa saada kundalini meditatsioonide väestavast kogemusest või tutvuda ja anda võimalus end avaramalt näha läbi erinevate meetodite.
Ja muidugi ka siis, kui süda lihtsalt ütleb ilma ühegi selge põhjuseta JAA :)

Meie loovteraapilisse ringi on oodatud osalema max 10 ilusat tõelist mina.
Ühes võta märkmik ja kirjutusvahend. Võimalusel tule kohale 15 minutit enne töötoa algust.

Registreerimiseks ja lisainfoks kirjuta info@shuniya.ee
või helista tel : 57 57 07 08,

Armastuses

bottom of page