Aktiveerimine_noorkuu_suhted_ (6).png

Sat Nam
armas!

Shuniya Hingepesa ühe päevane, teadlikku ühendust, avardumist ning muutust pakkuv töötuba "Tõeline Mina" tervitab Sind uuenenud vormis.
See transformeeriv päev iseendaga pakub sulle võimaluse sügavamalt avastada enda tõelist mina. luua püsivam ühendus oma tõelise olemuse, oma keha, hinge ja vaimuga. avardada oma vaatepunkte endast, oma olemusest, suhestumisest välisega ning muuta(tervendada) teadlikult suhet enda ja ümbritsevaga kus see on vajalik.

Läbi erinevate teraapia tehnikate, võimsate kundalini jooga meditatsiooni praktikate, loovtehnikate, kehatöö viime end järk järgult sügavamele ja seeläbi lähemale oma tõelisele olemusele. Avame end oma sisemistes salasoppides aususele, väärtusele, armastusele ning tõstame end oma päris olemuse energiasse - tõelisesse ühendusse.

Sellel rännakul saame teadlikumaks iseenda tegelikest tunnetest ja vajadustest. Arendame empaatiavõimet iseenda ja teistega ning loome kestvamat tasakaalu, tuues keha, mõtte ja tunde kokku ühtseks tervikuks.

Alustame päeva kell 9 ja lõpetame õhtul kell 16. Vahepeal teeme
tee pause ja lõunal kosutame kõhtu maitsva taimetoiduga. ♡

armastus ja ühendus iseenda tõelise olemusega on sellel päeval tagatud 100% :)
asukoht: Õnnelaboratoorium Tallinnas
tasakaal: €120.- (sisaldab ka lõunasööki ja tee-snäki pause)
registreerimisel tasuda tagastamatu ettemaks €35.-
tule ja kogeme ühiselt iseenda hinge tõe väge


See päev on Sinule, kui tunned, et vajad oma ellu rohkem iseendaga ühendust, huvitud enesearengust, soovid leida endas teadlikust, luua armastavat muutust, mõista iseeend ja oma käitumis mustreid paremini, näha oma uskumis ja neid tervendada ning alustada täiesti uut suhet oma tõelise olemusega.
samuti on see päev sulle kui soovid osa saada kundalini meditatsioonide väestavast kogemusest või tutvuda ja anda võimalus end avaramalt näha läbi erinevate meetodite.
Ja muiduig ka siis kui süda lihtsalt ütleb ilma ühegi selge põhjuseta JAA :)

Meie loovteraapilisse ringi on oodatud osalema max 10 ilusat tõelist mina.
Ühes võta märkmik ja kirjutusvahend. Võimalusel tule kohale 15 minutit enne töötoa algust.

Registreerimiseks ja lisainfoks kirjuta info@shuniya.ee
või helista tel : 57 57 07 08,


Armastuses