top of page

INDIVIDUAALNE & TRANSFORMEERIV 

6-NÄDALANE  TEEKOND

DSC_7720.jpg

Kui tunned, et on aeg iseendaga sügavamaks kohtumiseks, luua muutust, tervendust ja transformeerida teadlikult enese reaalsust, siis tervitan Sind individuaalsel 40-päevasel koostööl.

Oled oodatud transformeerima oma reaalsust,
tervendama oma hinge ja õnnistama oma elu! 

 

Shuniya Hingepesa individuaalne 40-päevane teekond

 

Ehk 6-nädalane sügav, muutev ja transformeeriv justkui sisemise palverännaku teekond on mõeldud kõigile neile, kes soovivad luua tõelist muutust oma elus, tervises ja suhetes.  Teekond kujuneb välja Sinu püstitatud eesmärgist, teemadest, mida soovid lahendada, tervendada, muuta või teadlikuks saada.

 

Meie ühine rännak kestab kokku 40 päeva, kus iga päev sisaldab mitmeid erinevaid praktikaid, mis Sind individuaalselt toetavad (meditatsioonid, teadlikkuse-meele harjutused,  sisendused, erinevad loovharjutused, ka võib olla kehatööd jne). 

Igal nädalal on oma eesmärk/teema, mille läbi toimub süvatranformatsioon ja muutused Sinu soovitud eesmärkide suunas.
 

Kohtumised ja toetus

Enne teekonnale asumist toimub 30 min/kuni 1 h kohtumine, et saaksime teineteisega tutvuda ja ühiselt  paika seada Sinu taotlused, soovid ja südame juhatus(sunkalpa).

 

Pikemaid kohtumisi toimub teekonna vältel 3 korda: 

1. Teekonna alustamine
(Sinu teekonna aktiviseerimine)
2. Teekonna keskpaigas
3. Lõputseremoonia
(+rännaku kokkuvõte ja tagaside)

 

Igal nädalal ühendume kohtumiseks video vahendusel, et teha Sinu nädala kokkuvõtted.
Kuid kuna kõik aga oleneb Sinu individuaalsest protsessist, siis 
vajadusel toimub kohtumine näost näkku. 

 

NB! Plaanilistele kohtumistele lisaks olen selle 40-päeva jooksul Sinu jaoks KOGU AEG olemas!

Minu toetus ning kohalolu on terve teekonna üks nö. põhitalasid, et Sinu läbimurre/- murded saaksid avalduda ja
et Sa oleksid valmis minema edasi hirmuta. Kõik selleks, et luua püsivat muutust, tervendust, taassündi.

 

See teekond küsib sinult tõelist valmisolekut ning tingimusteta pühendumist.  Iga transformatsioon, või püsiva muutuse loomine saab aset leida vaid Sinu enda tõelisel pühendumisel ja sihikindlal valmisolekul. 

Triangle_gold-26.png

Kui tunned, et "Jah" - käes on aeg sügavamaks kohtumiseks endaga, aga teekonna kohta vajaksid veel pisut rohkem infot, siis ühendu minuga ja leiame koos parima lahenduse!

DSC_7758.jpg

6-nädalane juhendatud palverännak
Sinu enese sügavusse


 TEEKONNA TASAKAAL KOKKU:

 

€ 1.610
 

Sisaldab kõiki materjale, praktikaid, tehnikaid, seansse jne.

Maksegraafiku võimalused on Sulle avatud: 
a) Ühes terves osas
b) Kahes osas (alguses ja lõpus)
c) Kolmes osas(algus, keskpaik, lõpus)

Anett (33)

See teekond oli minu jaoks sammuke veel edasi pühendumisest, et jõuda päriselt sinna, kuhu jõuda tahtsin – ma jõudsin! 

Igal nädalal kohtusin ma enda erinevate nägudega, seisin silmitsi hirmudega, tundsin kurbust, valu, ülesse tulid vanad armid, kuid läbi toetavate praktikate läksin sealt läbi. Lubasin tunda endal tundeid, mida ma juba lapsepõlves olin endale keelanud, lubasin endale ausust ja endasse tõeliselt vaatamist, mida olin vältinud. Iga  nädalaga jõudsin ma endale lähemale, avardusin, muutusin ja inimesed ning olukorrad muutusid minu ümber samuti. 


 Leidsin ülesse oma unistuse, mis oli pikalt unarusse jäänud ning mille nimel juba praegu töötama olen hakanud, Hakkasin tegema asju, mis mulle varem hirmu valmistasid ehk esitan endale väljakutseid, et neid ületada, sest see viib mind veel tugevamini enda usaldamiseni.

Merilin oli autentselt igas raskes hetkes kohal (ja mitte alati füüsiliselt) ta suunas, tõukas, julgustas, kutsus pehmelt korrale, rõõmustas koos minuga ehk ma ei olnud kordagi üksinda sellel tundmatul teekonnal  ja ma ei kartnud, vaid pigem sain julgemaks, kartmatumaks, mõistsin, mis tähendab olla õnnelik olles MINA ise.

 Iga kohtumine sel teekonnal oli eriline.

Ma siiani tänan Merilini selle teekonna ja juhatuse tortues eest ning soovitan kõigile, kes tunnevad, et on aeg julgeda elada ja valida täpselt sellist elu, mis neid õnnelikuks teeb.
Siit saab alguse tõelise muutuse ja taasünni teekond kõigi jaoks.

OSALENUTE TAGASISIDE:

Anette (29)

6-nädalne rännak läks kiiresti.
Kui alguses tundus 40 päeva pikk aeg, siis märkamatult oligi
juba pool aega läbi, seatud eesmärgid vaikselt täitumas ja
järgmine hetk oli juba selle teekonna viimane kohtumine.
Iga uus nädal oli kohandatud vastavalt eelmise nädala edusammudele, vastavalt muutuste tempole ja minu arengule. Kui teekonna alguses eesmärke seades tundus, et kuidas neid kõiki võimalik täita on, siis poole teekonna pealt hakkas juba paistma selle võimalikus ja teekonna lõpuks olid endale ka uskumatuna näivad eesmärgid täidetud.


Merilin oli olemas kogu teekonna vältel, aidates, kuulates ja toetades. Teemad mis üles tulid aitasid saavutada kõiki neid eesmärke, mis olin alguses endale seadnud ja ka selliseid eesmärke, mis millest mul aimugi polnud, aga samas olid ääretult olulised.
Meditatsioonid, palved, tänupäevik, mantrad, harjutused, kõik toetavad seda teekonda süstides päeva algusest peale tuge ja igal kordusel vajaliku valgust. Tänupäevik oli kindlasti üks nendest asjadest mis võttis iga päeva kenasti kokku ja millest sai harjumus ka edaspidiseks. 

 

Suur muutus oli minu jaoks tunnete lubamine ja usaldamine, enda kõigi pooltega leppimine, valguse ja varjuga. Ja nii palju sisemist rahu ning kohalolu, mis selle kõige vabastamisega tuli.
Ka oli palju leppimist. Ning vahepeal tuli ka vastupanu, aga samas õppisin, et just vastupanu on see koht, mis vajab erilist tähelepanu. See teekond andis tööriistad ja teadlikuse, et ka edaspidi tähelepanna endaga toimuvat ning kuidas siis ennast vastu võtta ja endaga ausaks jääda. Võimalus Merilinile toetuda kogu teekonna vältel andis turvatunde, ja tihti polnudki vaja temaga ühendust võtta vaid piisas sellest teadmisest, et ta on olemas, ja sai ise hakata lahendust otsima.

Huvitav oli see, et teemad, mis on olnud väga sügaval hingesoppides peidus, kerkisid üles kihiti. Tulid üles hoopis teise nurga alt, kui oleksin osanud oodata ja tulid ka teekonna jooksul veel mitmeid kordi uuesti esile, läbi hoopis teiste taipamiste ja kergemalt. 

 

Kui alguses oli hirmu kõige ees, mis võib tulla ja ka välja tulla, siis just läbi selle teekonna tuli oskus ja arusaamine, et ükski teema pole ületamatu ja kõigega on võimalik tegeleda. Ja tuli selginemine, et kõige suurem hirm ongi enda ees - endale otsa vaadata ausalt.
Tervenemine toimus ja kestab. Teekond oli, on ja jätkub.
Selguseid ja seoseid teekonnalt jääbki tulema. Peab usaldama. 

 

Olen meeletult tänulik Merilinile selle toe ja juhatuse eest!

Alexi (35)

Merilin is abeautiful person with great capacity to be present for others and lead them into softly into themselves.

I remember the first day of practice, discovering all the different postures of breathing,I was so curious and amused.

The kundalini dimension of the practice was very new to me and I felt it so complementary, like a base, a support. I did not think before that I was able to have an everyday practice of meditation. I remember before the journey I tried to do only 5 min meditations...which happened twice in a month! I see now how important it is to take that time for myself,time for self love, just me, myself and I. 
Thanks the journey I felt that I could cry again, and those tears came from deep inside me. I was so present, so connected to myself, to my heart. it is such a good feeling.

I am grateful to myself that I was able to commit to the practice with joy and trust.  I loved that time I took mysself and also the practice writing every night in my gratefulness book. Which was really challenging at first !

Our talks and the therapeutic sessions were really important in my journey, it was often mind shifting. I like it so much to have another perspective of view and realize that the Truth what i hold before did not belong to me anymore.

I loved these talks and sessions they made me feel the click in my brain when something were unblock/understood and I saw myself growing, advancing on my path.

In general I see how a constant practice and connection with myself is important to build a solid basis for life. I feel how my daemons are happy to take the lead back.
After more than 35 years, it is normal that it will takes time to transform these basis in me and I am happy that I made it happen trough the journey and continuing to make it happen. Thank You Merilin for all you do!

bottom of page