Individuaalne 40 päevane transformeeriv taasünni teekond

               Kui tunned, et on AEG kohtuda TÕELISE ENDAGA, julgeda elada ELU, mida                                                          tegelikult soovid, siis see  40 päevane teekond on Sulle!

 

Shuniya Hingepesa individuaalne 40 päevane ehk 6 nädalane SÜGAV ja transformeeriv TAASSÜNNI TEEKOND.

Teekond kujuneb välja Sinu püstitatud eesmärgist, teemast/dest, mida soovid lahendada, tervendada, muuta, millest teadlikuks saada.

Teekond

Meie ühine rännak kestab kokku 40 päeva kus iga päev sisaldab mitmeid erinevaid praktikaid, mis Sind  individuaalselt toetavad (meditatsioonid, teadlikuse-meele harjutused, sisendused, erinevad loovharjutused, ka võib olla keha tööd jne).

Igal nädalal on oma eesmärk/teema, mille läbi toimub süvatranformatsioon ja muutused Sinu soovitud eesmärkide suunas.
 

Kohtumised ja toetus

Enne teekonnale asumist toimub 30 min/kuni 1 h kohtumine, et saaksime teineteisega tutvuda ja ühiselt  paika seada Sinu eesmärgid ning soovid.

 

Eraseansse ehk näost näkku kohtumisi toimub 3 korda (1,5h-2,5h) : 

Teekonna alustamine (Sinu teekonna aktiviseerimine)

Teekonna keskpaigas

Lõpu tseremoonia ( rännaku kokkuvõte ja tagaside)

 

Igal nädalal ühendume  ka Skypei või Facetime vahendusel, et teha Sinu nädala kõkkuvõted. Kuid kuna kõik aga oleneb Sinu individuaalsest protsessist, siis vajadusel võib ka see kohtumine toimuda näost näkku. 

 

NB! Plaanilistele kohtumistele lisaks olen selle 40 päeva jooksul Sinu jaoks kogu aeg olemas!

Minu toetus ning kohalolu on terve rännaku üks nö põhitalasid, et Sinu läbimurre/- murded saaksid avalduda ja, et Sa oleksid valmis minema edasi hirmuta, kõik selleks, et luua püsivat muutust, tervendust, taassündi.

 

See teekond küsib sinult tõelist valmisolekut ning tingimusteta pühendumist. 

Iga transformatsioon, püsiva muutuse loomine saab aset leida

vaid Sinu enda tõelisel pühendumisel ja sihindlal valmisolekul. 

Kui tunned, et käes on AEG kohtuda TÕELISE ENDAGA, julgeda elada ELU, mida Sa tegelikult soovid, siis see 40 päevane teekond on Sulle!

See on toetatud ja juhendatud palverännak Sinu enda sügavasse sisemusse,  milles oled iga päev hoitud ja suunatud.


                               
     
  Tasakaal 

    €1260.-
     
nb! maksegraafiku võimalused on Sulle avatud: 

Ühes terves osas
Kahes osas (alguses ja lopus)
Kolmes osas(algus, keskpaik, lõpus)

      
     

 

 

 


"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                        "Tõeline Mina" teekonna läbijate kogemused

 


Anett (33).

Millest tekib vajadus teha läbi ja pühenduda ning usaldada ennast teadmatusse – rahuolematus, võitlus endaga, segadus endas, kõik need segased lood, mis on viinud endast kaugele.

See oli sammuke veel edasi pühendumisest,  et jõuda päriselt sinna, kuhu jõuda tahtsin – ma jõudsin! 
 

Igal nädalal kohtusin ma enda erinevate nägudega, seisin silmitsi hirmudega, tundsin kurbust, valu, ülesse tulid vanad armid, kuid läbi toetavate praktikate läksin sealt läbi. Lubasin tunda endal tundeid, mida ma juba lapsepõlves olin endale keelanud, lubasin endale ausust ja endasse tõeliselt vaatamist, mida olin vältinud.
Iga  nädalaga jõudsin ma endale lähemale,, avardusin, muutusin ja inimesed ja olukorrad muutusid minu ümber samuti. 
Suutsin taas olla ning püsida kohal hetkes, mitte minevikus või olevikus rännata. Olin kohal – tundsin rõõmu, tundsin armastust endas ja enda vastu, see oli midagi suurt mille olin samuti endale täielikult keelanud.
Sain aru, et mida rohkem ma endaga oma sisemuses olin, tegin seda, mis mulle meeldis mida armastan, seda ilusamaks ma endale muutusin. Ja seda märkasid ka kõik teised minu ümber! 
Naised, kes sünnitavad, teavad hästi, kuidas see enesekindlusele, seksuaalsusele, naiseks olemisele mõjub ning see teekond lõi mulle imelise võimaluse sündida uuesti veel tugevamana, veel väekamana. Leidsin ülesse oma unistuse, mis oli pikalt unarusse jäänud ning mille nimel juba praegu töötama olen hakanud, Hakkasin tegema asju, mis mulle varem hirmu valmistasid ehk esitan endale väljakutseid, et neid ületada, sest see viib mind veel tugevamini enda usaldamiseni.

Merilin oli autentselt igas raskes hetkes kohal ( mitte alati füüsiliselt ) ta suunas, tõukas, julgustas, kutsus pehmelt korrale, rõõmustas koos minuga ehk ma ei olnud kordagi üksinda sellel tundmatul teekonnal ja ma ei kartnud, vaid pigem sain julgemaks, kartmatumaks, mõistsin, mis tähendab olla õnnelik olles MINA ise. Minu jaoks ei ole see midagi muud, kui lihtsalt olla endas endaga ning tunda sellest rõõmu! 

 

NB! Iga kohtumine oli eriline. Sa võid mõelda välja teema, mida sa arutada tahaksid, kuid kohapeal selgub, et kuskil sügaval protsessi käigus on hoopis ülesse kerkinud  midagi muud. Need  kohtumised olid nii erilised. Ma siiani tänan Merilini selle teekonna ja juhatuse tortues eest ning soovitan kõigile, kes tunnevad, et kes on aeg julgeda elada ja valida täpselt sellist elu, mis neid õnnelikuks teeb. Siit saab alguse tõelise muutuse ja taasünni teekond kõigi jaoks.

                        

     VALI Anda endale võimalus elada harmoonilist, teadlikku ning õnneliku elu,

                                                             Sa Oled Seda Väärt!